Takie Tam Z Tripa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

(NIE)STRASZNY BLISKI WSCHÓD na mecie Auto Stop Race 2016

4 maja 2016 @ 19:00 - 5 maja 2016 @ 23:00

Darmowy

Auto Stop Race to jedyny w swoim rodzaju wyścig organizowany przez wrocławski klub podróżników BIT. Uczestnicy mają za zadanie, dotrzeć do wybranego miasta w Europie, przemieszczając się jedynie autostopem. W wyścigu udział bierze ponad 1000 osób, które podróżują parami. Tego roku meta znajduje się w malowniczej nadmorskiej miejscowości Tarquinia zaledwie 70 kilometrów na północ od Rzymu.

Organizatorzy poza muzyką i imprezą 24 godziny na dobę postanowili zaprosić na metę wyścigu prelegentów, którzy umilą czas strudzonym autostopowiczom swoimi historiami z różnych zakątków Świata. Na tą okazję idealnie nada się moja opowieść z kilkumiesięcznego samotnego wypadu autostopem przez kraje Bliskiego Wschodu. Poniżej krótki opis:

Z wielbłądem Stefanem

 

(NIE) STRASZNY BLISKI WSCHÓD – o samotnej podróży autostopem przez Turcję, Irak, Iran i Półwysep Arabski

Po drodze poznamy nieznaną stronę Kapadocji, odwiedzimy kurdyjską szkołę, będziemy wędrowali z bronią przez góry północnego Iraku, trafimydo najświętszego miejsca kultu Jazydów, zgubimy namiot w Iranie, nieoczekiwanie poznamy przemytników i narkomanów w Zatoce Perskiej, by na koniec przetrwać burze piaskową na pustyni znanej z baśni 1000 i jednej nocy i zgubić się w drodze na najwyższy szczyt Półwyspu Arabskiego.

Szczegóły

Start:
4 maja 2016 @ 19:00
Koniec:
5 maja 2016 @ 23:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
http://www.autostoprace.pl/

Organizator

Unnamed Organizator
Strona internetowa:
http://www.autostoprace.pl/